MEIST

Oleme ehitajad. Juba mitu aastat teeme remondi- ja ehitustööd korteriühistute jaoks, selle juures teostame terve töötsükli - taotleme projektiülesande, koostame projekti, hangime kõik kooskõlastused ja ehitusloa, teostame kõik ehitustööd, anname objekti käiku.

Kõigile töödele on ettenähtud garantiiaeg, sõltuvalt lepingust kohustused tellija või kolmandate isikute eest on kindlustatud, ehituskindlustus katab praktiliselt kõik ehitusega seotud riskid.

Oma tegevuse alguses tegime firma «Shubert Roselight» tellimusel valgustuse rekonstrueerimist Baltikumi suurimates tekstiiliettevõtetes - Baltex, Kreenholm, konkureerides selliste tugevate firmadega nagu «ABB», «Glamox», «Elektrolux».

Meil on rikas kogemus: elektritööd Muuga  Söeterminali ehitamisel, omal ajal ehitatud Vana Lõuna ja Lasnamäe turgudel; meie poolt valmistatud valgustid on paigaldatud koolides, lasteaedades, tööstusettevõtetes Eestis ja Lätis. Lasnamäe kiriku valgustus - meie töö. Ehitasime ka uue kiriku Narvas. Ennistasime Rooma-Katoliku Kiriku fassaadi  Tallinnas. Ja see on ainult osaline loetelu.

Kuidas me suudame seda kõike teha kuigi me ei ole suur ettevõte?

Iga objekti jaoks, iga konkreetse töö jaoks me kaasame asjatundjaid ja kvalifitseeritud spetsialiste lepingute alusel.

Kui rääkida meie tegutsemise ajaloost, siis kohe algusest oli meil kaks peamist suunda:

  • energiasäästlikud tehnoloogiad, sealhulgas kaasaegsed valgustus-, soojusisolatsiooni- ja kütmistehnoloogiad;
  • uued metalli ja muude välispindade ja konstruktsioonide kaitsetehnoloogiad.

Sellekohased kogemused ja teadmised nüüd edukalt rakendatakse remondi- ja ehitustööde teostamisel.